Број на оглас: 3703524
Објавен на: 13.09.2020, 19:10
1 / 4

DIZNI INJEKTORI ZA OPEL ASTRA J 1.7CDTI 110.125 KS. DENSO

260 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Dizni INJEKTORI za opel astra j 2010god. 100% ispravni