Број на оглас: 3703406
Објавен на: 31.12.2020, 17:09
1 / 5

Polo 1.2 TDi

5.100 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


5 vrati, 2011 godina, so smeneti filtri i ulje pred 1000km. Registrirana do kraj Noemvri 2020 so zelen karton. Realni 199.000 KM.

Cenata e 5100 € so mal prostor za dogovor na lice mesto.

Bez zameni!
Povekje info na 071 473 659 - Bobi