Број на оглас: 3703336
Објавен на: 20.09.2020, 13:00
1 / 9

4xSava S3+4 celicni bandasi+ratkapni !

150 € Цената е фиксна 10.000 €

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


4х Зимски гуми Sava Eskimo S3+ 175/65r15 (2018)
4х челични бандаши 15" 4х98( Гранде Пунто).
4х оригинални раткапни.


*Цената е фиксна и се продаваат само како комплет.