Број на оглас: 3703279
Објавен на: 28.09.2020, 13:00
1 / 1

Se prodava ili zamenuva

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
340 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava ili zamenuva plac vo turisticka naselba Ramna reka Pehcevo vednas do Codosova koliba,so veke izgotven plan i plateni komunalii.Cena po dogovor.Poveke info na 078473075