Број на оглас: 3703104
Објавен на: 27.09.2020, 13:00
1 / 3

Prodavam Opel Astra H

3.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Astra H!
Kolata e perfektno cuvana i odrzuvana.
Vtor gazda sum.
Novi gumi letni Riken 205/55/16
i novi zimni Riken so najnovata sara 205/55/16