Број на оглас: 3703026
Објавен на: 13.09.2020, 09:32
1 / 8

SKODA RAPID 1.2Mpi

6.200 €
Марка:
Skoda
Модел:
Rapid / Spaceback
Година:
2014
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam neuvezuvan Skoda rapid kupen od porsche 2014 god 1.2 mpi 55 kw.
Voziloto poseduva servisna kniska i dva kluca
Oprema:
Klima
Elektrika na predni stakla
Elektrika na retrevizori i greaci
Dalecinsko otklucuvanje
Bord kompjuter
ANDROID radio
Servo volan
Abs
Za poveke info 070536553