Број на оглас: 3702814
Објавен на: 28.09.2020, 13:42
1 / 11

SCANIA R420 2008 ODLICNA SOSTOJBA I KRONE 2009 MEGA

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Scania r420 vo odlicna sostojba registrirana i Krone 2009 mega vo super sostojba inf 078214750 075216600 075444005