Број на оглас: 3702706
Објавен на: 26.09.2020, 01:37
1 / 12

2012 MERCEDES BENZ E350 S BLUETEC

17.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 350
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
157 kw / 213 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


UNIKAT E350S

Mercedesot se prodava necarinet.
Donesen e od Amerika pred 2meseci. Samo edna zima e vozen na sneg. Na internet moze slobodno da se proveri cela servisna kniska i rekord.

ORIGINALNI 180000 KM

3.0L Turbocharged Diesel V6
210KS @ 3400 RPM
7 Brzini Automatik

FUL OPREMA
BELA KOZA