Број на оглас: 3702497
Објавен на: 20.09.2020, 02:26
1 / 8

Golf 3

1.200 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava golf3 karavan 1.9D 1996god 47kw reg do 09.07.2021 a moze i zamena za benz plin. Golfot e vo solidna sostojba. Karoseriski zabeleski. Od oprema osven servo i el siber drugo nema. Staro vozilo ne e novo da ne se lazeme. Ima novi farovi i skoro nov akomulator. Cena za kes e 1200e a za zamena 1500e