Број на оглас: 3702481
Објавен на: 01.03.2021, 09:55
1 / 5

KUHN GC 2 4 METRA

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Kuhn gc2 4metri siroki proizvedeni 2005 godina ima 2 sealki isti so diski i bez diski za kes ekstra cena inf na tel 078271114 ili 071692820