Број на оглас: 3702477
Објавен на: 12.09.2020, 14:50
1 / 12

AUDI A8 4.2 V8T

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
A8
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
283 kw / 385 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A8 4.2 V8T
Ekstra socuvana
Full oprema
Originalni Km so servisna kniska moze da se proveri sekade
385 PS
Za poveke info/ 070470697 ili 070633514