Број на оглас: 3702355
Објавен на: 04.11.2020, 20:46
1 / 5

Boss Compression Sustainer CS-3

4.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Pedalata e vo odlicna sostojba, ima mali grebnatinki nastanati od transport, ja prodavam bidejki ne ja koristam, vklucena 3-4 pati. Moze zamena za Chorus/Flanger/Phaser.