Број на оглас: 3702325
Објавен на: 21.09.2020, 22:56
1 / 7

Opel corsa D 2007 vo. Odlicna sostojba

3.400 € Цената не е фиксна 3.750 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava opel corsa D 2007 vo odlicna sostojba registrirana cela godina so zelen karton cela godina smene to ulje I filtri pred 700 kilometera. 077-523-662