Број на оглас: 3702181
Објавен на: 28.09.2020, 18:37
1 / 8

Fiat bravo 2010

4.650 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Bravo
Година:
2010
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat bravo 2010 godina so vgraden fabricki plin kolata e uvezena od italija 2018 godina pominati 184000 km servis napraven celosen,klimatronik,ful oprema,smeneto, rebrasti, vodna pumpa ,zategaci, plocki ,i dr.reg do 09.2021.