Број на оглас: 3702120
Објавен на: 23.02.2021, 20:31
1 / 3

Prodavam gumi 205 55 16 letni

По Договор
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dve letni gumi 205 55 16 marka Michelin 2015 g so 6mm sara.
Tel. 071/377-555