Број на оглас: 3701981
Објавен на: 17.09.2020, 23:03
1 / 12

OPEL CORSA 1.3 CDTI (CH)

11 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kooate e dinesena od šfajcarska plateni davaćki do reg motor na lanac mala potrošuvačka idealna za poćetnici klima motor rabotat prefektno alufelgi dva kluca moze da se vidi proba vo sekoe vremw