Број на оглас: 3701932
Објавен на: 28.09.2020, 17:49
1 / 9

VW CADDY 1.9 TDI 2007G

4.000 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Caddy
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw caddy 1.9 105 KS 2007 g 220 000 so
servisna kniska vo odlicna sostojba

PROMENET REBRAST KAIS VODNA PUMPA NA 190 000 KM

Napraven mal servis na 220 000 KM ulje i site filtri.

So Klima..

Uvezeno od Holandija

Voziloto e na firma

Cena 4000 18%DDV