Број на оглас: 3701834
Објавен на: 30.09.2020, 19:46
1 / 12

Audi A3 TDI 1.9

69 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prekrasen avtomobil uvoz od avstrija vredi da se vidi za podetalno na tel 078 345 544 ima uste 3 takvi pa moze da se izbere
Bez zameni