Број на оглас: 3701819
Објавен на: 11.09.2020, 18:22

Kupuvam Stan

1.200 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
40 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2020
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југ
Адреса:
Centar

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Kupuvam stan do 40m2 so edna spalna ili so moznost sam da si go pregradam vo okolina na centar, karposh 1 I 2, Taftalidze, Micurin Ili kak stara rampa. Dajte ponuda na Viber 436765563716