Број на оглас: 3701810
Објавен на: 18.09.2020, 19:10
1 / 9

PASSAT 1.9 TDI 105 KS 2005 GOD audi.seat.opel.bora.golf)

11 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PASSAT 1.9 TDI 105 KS 2005 GOD
REGISTRIRANA DO 23 03 2021GOD
NAPRAVEN KOMPLET SERVIS

=====FUL OPREMA=====