Број на оглас: 3701791
Објавен на: 21.09.2020, 23:42
1 / 11

Opel vektra 2.0 benzin registrirana cela godina 112233

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
1994
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfektna sostojba registrirana cela god