Број на оглас: 3701675
Објавен на: 21.09.2020, 10:52
1 / 5

Ford ka 1.3 benzin 078 246 098

850 € 950 €
Марка:
Ford
Модел:
Ka
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford ka 1.3 benzin
Registracija cela godina 14.09.2021
Osnoven model bez dodatna oprema
Solidno zacuvano so karoseriski zabeleski