Број на оглас: 3701660
Објавен на: 20.09.2020, 18:10
1 / 10

Alfa Romeo 1.9 JTD 85kw

2.150 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava alfa romeo 1.9 jtd 85 kw,
Kolata e vo odlicna sostojba servisirana, ima nov akumulator, novi gumi, prednica stegnata, klima funkcionalna registrirana do 12 mesec 2020 god. Na kolata se si funkcionira do posledno kopce poveke info na tel. 071 840 466 Toni