Број на оглас: 3701599
Објавен на: 11.09.2020, 14:32
1 / 3

ПРОДАВАМ MERCEDES VARIO 812D!

1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Продавам патничко моторно возило, комбе марка MERCEDES 812D, 1998год. Цена по договор, може да се види во секое време. Информации на 075-320-145