Број на оглас: 3701597
Објавен на: 19.09.2020, 12:40
1 / 9

ZAMAEC FIKSEN VALEO GOLF 4,SEAT LEON, TOLEDO

120 € Цената не е фиксна 130 €
OSKAR AUTO ZLATE
Гевгелија

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Zamaez za golf 4, SEAT,SKODA, FIKSEN VALEO ORIGINAL IZVADEN OD UDRENA KOLA. MADE IN GERMANI.