Број на оглас: 3701175
Објавен на: 19.09.2020, 20:04
1 / 3

ГРОЗЈЕ ВРАНЕЦ со достава

1 МКД

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


ГРОЗЈЕ ВРАНЕЦ 🍇🍇
Продавам грозје вранец од Овче Поле
(свети николе) со достава до Кратово до
автобуската станица цената порачки на тел
072-240-249

Потврден огласувач
 Javete se na ovoj broj