Број на оглас: 3701132
Објавен на: 16.09.2020, 22:27
1 / 8

BMW 730d/ M 2010

22.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
730
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
245 kw / 333 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


BMW 730d/ M 2010