Број на оглас: 3701035
Објавен на: 20.09.2020, 21:47
1 / 5

Alcatel 1 NOV!

2.500 МКД Цената не е фиксна 3.000 МКД
Марка:
Alcatel
Модел:
A1
Боја:
Black
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov Alcatel 1! Gratis futrola!