Број на оглас: 3700798
Објавен на: 18.09.2020, 19:34
1 / 12

🇮🇹🇮FIAT GRANDE PUNTO GT SERIA 1.3MJET 9OKS 6BRZINI 2007G

2.950 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT GRANDE PUNTO GT SERIA 1.3MJET 9OKS 6BRZINI 2007G
PLATENI DAVACKI PREVEDENI DOKUMENTI DO MK TABLI
KLIMA ISPRAVNA
KOMANDI NA VOLAN
ABS
ESP
BORD
CD MP3 AUX USB PORT
RICARO SETISTA
MULTIFUNKCIONALEN VOLAN CITY
ALUMINSKI BANDASI ORIGINAL OD MODELO
MAGLENKI
TOP SOSTOJBA