Број на оглас: 3700608
Објавен на: 23.09.2020, 09:08
1 / 4

Aluminiumski bandazi 5x100 golf audi polo seat

1 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
Останато
Дијаметар:
16
Дијаметар на дупка:
100
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Samo na viber 071 604 239

Aluminiumski bandazi 5x100 so extra sostojba doneseni od Germanija odogovarat na VW Golf ,Audi, VW Polo i drugi modeli so 5x100