Број на оглас: 3700596
Објавен на: 23.09.2020, 09:08
1 / 10

Aluminiumski bandazi 5x120 BMW 17ki

1 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
17
Ширина на бандаж:
7.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
120
Ширина на гума:
235
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


samo na viber 071 604 239

Aluminiumski bandazi za BMW 17ki 5x120 vo dobra sostojba