Број на оглас: 3700447
Објавен на: 04.03.2021, 17:29
1 / 12

Se prodava zakacalka za vo hodnik i cevrace

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zakacalka za vo hodnik so cevlace odlicno zacuvani cena povolna