Број на оглас: 3700434
Објавен на: 29.09.2020, 16:57
1 / 7

VILUSKAR PALETAR LINDE 1.2 TON -600

1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


ID : 600
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари /Paletarka

Marka: LINDE PALETAR
Model: L12 ELEKTRICEN
God na Proizv: 2007
Nosivost: 1200 Kg
Visina na diganje: 3000 mm
Nova Bateria 09/2020


http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM