Број на оглас: 3700350
Објавен на: 25.09.2020, 12:46
1 / 8

VILUSKAR CLARK 1.5 TON DIZEL

3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари :
Marka: CLARK
Model: H15 DIZEL
Nosivost: 1500 Kg
Visina na diganje: 3000 mm

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM