Број на оглас: 3700219
Објавен на: 09.09.2020, 23:04
1 / 11

Renault Clio 1.5 dci Redesign

По Договор
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Renault Clio 1.5 uvezen od Svajcarija.Na kolata i se plateni site davacki do registracija.Za poveke info javete se. 071778661