Број на оглас: 3700011
Објавен на: 19.09.2020, 17:28
1 / 9

Ford Focus 1.8 tdi 2000g moze i na delovi

700 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran do dekemvri2020
Novi gumi
Nov bos so nova plocka garancija 2god
Rasipana turbina drugo e sve ispravno