Број на оглас: 3699919
Објавен на: 15.09.2020, 21:33
1 / 2

Za Fiat

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Marea
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se sto vi treba za Fiat Marea 2.0 ( ventili ). Blokiran motor ( cuka vo block ) ispravna glavs