Број на оглас: 3699914
Објавен на: 15.09.2020, 21:29
1 / 4

Za Fiat

120 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
Останато
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Skoro Novi gumi , neosteteni I bandazi !