Број на оглас: 3699822
Објавен на: 09.09.2020, 15:11
1 / 4

Garnitura

400 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava garnitura kupena vo zona mebel. Garniturata e vo odlichna sostojba, cena po dogovor.