Број на оглас: 3699492
Објавен на: 23.02.2021, 16:51
1 / 10

MINI COOPER

4.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Mini
Модел:
ONE
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MINI ONE 1.6 benzin
Kolata e vo perfektna sostojba so napraven ful servis 4 glanc novi letni gumi so bandazi i 4 zimni glanc novi gumi so bandazi, so realni kilometri, registrirana cela godina kolata e vo perfekna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme

078 279 985
078 279 985
078 279 985