Број на оглас: 3699403
Објавен на: 09.09.2020, 09:01
1 / 6

Трактор тома винкович 730

1.900 € Цената не е фиксна 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Тракторот е во одлична состојба,пали на клуч,нови гуми ,оди со плуг,и е пали вози