Број на оглас: 3699341
Објавен на: 21.09.2020, 08:50
1 / 3

Gumi 235..245..265 17 Zimski

1.500 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Зимски Гуми
Ширина:
235
Висина:
65
Дијаметар:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat gumi zimski 235 65 17 .. 245 65 17.. 265 65 17 .. Cena 1500 denari parce
tel: 071682777