Број на оглас: 3699340
Објавен на: 27.09.2020, 16:56
1 / 3

Radio original Renault

1.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


se prodava original radio izvadeno od Scenic.. moze i za poveke Renault..
cena: 1500 denari
tel: 071682777