Број на оглас: 3699329
Објавен на: 16.09.2020, 22:32

plac parmakovo trlo

23 € Цената не е фиксна
Квадратура:
400 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac vo parmakovo trlo nad prugata 400m2 placot se naoga do samiot pat 5minuti od gradot 071 217 236 slave