Број на оглас: 3699179
Објавен на: 18.09.2020, 15:42
1 / 1

Се продава дрвени врати многу добро сочувани

2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат дрвени врати многу добро сочувани
2 *60 sm и 4 *60 sm
Тел за контакт 078 404 733
Ирена