Број на оглас: 3699128
Објавен на: 22.09.2020, 09:03
1 / 12

BMW 118d Navigation Business

5.500 € Цената не е фиксна 6.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 118 dizel..
Star Stop
Tempomat
Klimatronik
Komandi na volan
Navigacia
Senzori za dozd
4 elektricni prozori
Redovno servisirana