Број на оглас: 3699068
Објавен на: 08.09.2020, 20:04
1 / 10

Laptop LENOVO IdeaPad 500

20.000 МКД Цената не е фиксна 24.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Производител:
Lenovo
Xaрд диск HDD:
1 TB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i5
Тип на хaрд диск:
SSD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava laptop LENOVO IdeaPad 500, mnogu malku upotrebuvan, skoro nov.

Detalni karakteristiki ima na slikite.

Komplet so Wireless Mouse Logitech M280.