Број на оглас: 3698844
Објавен на: 23.02.2021, 22:40
1 / 8

MERCEDES CLK 220 CDI AVANTGARDE FACELIFT 2007god

111 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
CLK 220
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES CLK 220CDI RACEN MENUVAC
-AVANTGARDE
-FULL OPREMA
-KOZEN ENTERIER
-AMBIENT SVETLO
-2 ZONSKA KLIMA
-CRUSE KONTROL
-TEMPOMAT
-SENZOR ZA DOZD
-SENZOR ZA SVETLA
MAKSIMALNO NIVO NA OPREMA
REALNI KILOMETRI SO SERVISNA ISTORIJA
RERGISTRIRANO DO 8|2021
NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS
4 NOVI GUMI
VOZILOTO E BEZ ZABELESKA
PROVERKA VO SERVIS PO VAS IZBOR
SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI