Број на оглас: 3698056
Објавен на: 09.09.2020, 14:17
1 / 3

Fiat Marea Moze cela ili na delovi

1 € Цената не е фиксна 600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Marea
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Blokiran motor (blokot cukan) ispravna glava I se drugo 2.0 20 ventili, moze cela ili na delovi , kozen interier Novi gumi aluminski bandasi , moze cela ili na delovi