Број на оглас: 3698049
Објавен на: 15.09.2020, 21:33
1 / 5

Fiat Multipla Moze zamena samo za benzin vozilo

1.150 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Multipla
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava solidno I mnogu ekonomicno
1.9 d , ispravno Pali vozi , istecena registracia . Zabeleski : Rucna ne raboti I nekoja caura ili jabuchica I'ma za menavanje .